Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan oldjátok meg a napi...

Hogyan oldjátok meg a napi étkezéseteket ? Otthon főztök, rendeltek valamit, vagy munkahelyen ebédeltek menüt ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Ha a munkahelyen megfelelö minöségü és áru a menü, akkor ott eszem hétköznap, hét végén fözök. Ha a benti étel nem megfelelö, akkor vagy fözök vagy eszem valami nyerset.
2023. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Főzök. De persze, nálunk is havi 1-2x becsúszik a rendelt kaja.

Azonban én szeretek főzni, és ha marad időm akkor sütök is valamit. Ezt visszük mindketten munkahelyre.

2023. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Főzök 2 naponta. Mondjuk, én most gyeden vagyok, de előtte is főztem, azt hittük dolgozni is. A férjem havi 1-2 alkalommal rendel valamit ebédre, ha nem a fogára való, amit csináltam :D
2023. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Otthon szoktam főzni csak nagy ritkán rendelek valami menüt vagy pizzát.
2023. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
98%
Főzök.
2023. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Reggel zöldséget eszek valami hummusszal vagy ilyenek, pirítós.

Ebédre meg vacsorára meg azt, amit főzök. Általában pár naponta főzök többfélét is akár, amiből elvagyok nemtom, 2-3 napig.

Néha vacsira rendelek valamit, vagy elmegyek valahová vacsorázni, ha nincs kedvem otthoni koszthoz.

2023. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Minden nap főzök, mivel lm-gm diétán vagyok - a barátom meg ebben a pillanatban beteg, szóval neki meg még külön kell most logisztikázni, mert sok mindent nem ehet, szóval király :D


Nem baj, szeretek főzni, szóval nekem nem probléma, főleg, mivel gyors, egyszerű ételeket készítek, amihez az előksézület is kb 15 perc meg maga az elkészítés is :)

2023. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez mindegyik, mikor mi.
2023. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 harebell ***** válasza:
96%
Főzök, lehetőleg 2-3 napra, de mikor hogy. Rendelni havi 1-2x szoktunk, szintén ilyen gyakran eszünk étteremben.
2023. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Majdnem minden nap főzök. Hétköznap egyszerűbb, gyorsabb dolgokat, pl. rizottó, tésztaételek, hal, frissensültek egyszerű körettel, húsgolyók, egyszerűbb ázsiai kaják, vagy előkapok valamit a fagyasztóból. A vacsi nálam a napi főtt étel, de hétköznap munka után max 45 percet vagyok hajlandó ezzel tölteni, de ennyi elég is szokott lenni. Havi 2x rendelek.
2023. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!