Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egyszerű, de nagyszerű...

Milyen egyszerű, de nagyszerű sütit lehet készíteni gesztenye masszából?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! :)

2023. ápr. 29. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Gesztenyés porcelán tálban szoktam készíteni.

Alsó sorba vaníliás tejben áztatott babapiskota.erre a szétnyokodott gesztenye.vanílias puding majd a tetejére tejszínhabot.

2023. ápr. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Elvileg tudnal csinalni belole gesztenye puret (es talalni habbal), ha van hozza daralod (vagy reszelve is lehet), de gondolom valami kevesbe egyertelmut keresel.


(amit #1 irt nagyon jol hangzik!)

2023. ápr. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Gesztenye torta.

Sutsz piskóta lapokat. A gesztenye masszát felvered tejszinhabbal és retegezed a lapokkal. Olvasztott csokival is meglocsolhatod a lapokat, illetve tehetsz egy kis rumot is a krémbe

2023. ápr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Gesztenye krémes

Darált kekszet a gesztenye masszaval össze gyúrni egy tepsi aljába kinyomni, erre rá a vajjal felvert vaníliás puding és a pudingra tejszínhab , a habot lehet szórni fahéj vagy kakaóporral is én kakaó porral szoktam :) pár órára be hutobe hogy jo hideg legyen . Nagyon finom!

2023. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!