Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mini szülinapi torta recept?(T...

Mini szülinapi torta recept?(Többi lent)

Figyelt kérdés

Valami olyan torta receptet keresek ami jó nyáron (nem tömény csokis, hanem inkább könnyed, gyümölcsös) és piknikre vinném magammal, tehát nem kéne hogy mire oda viszem megromoljon. Láttam olyan tortákat amikre valamilyen krémmel vagy habbal írtak és azok nagyon tetszenek, viszont nem tudom miből vannak azok és finomak e.Csak egy kisebb tortát készítenék mert csak én és a barátnőm ennénk,de mindenképpen szeretnék neki tortát csinálni, mert ő mindig keszített nekem ,én viszont csak vettem mert nem vagyok egy profi,de úgy gondolom itt az ideje hogy viszonozzam neki.

(Nem csak konkrét receptet lehet mondani.Egy jó tippért, megjegyzésért is hálás vagyok!)

Köszönöm előre is a segítséget!



2023. jún. 30. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
google
2023. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az első dolgom volt nyilván a neten utánanézni , de képekről nem tudom megmondani melyik finom és tényleg olyanok e mint a képen ezért gondoltam itt rákérdezek
2023. jún. 30. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Rosszul gondoltad.
2023. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkészségedet,és hogy nem vesztegeted az időmet felesleges válaszokkal❤️
2023. jún. 30. 23:44
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos ami könnyed és krémes az pont az ami piknikre el fog folyni. A helyedben csokitortát csinálnék, de nem a habos fajtát. Pl valami tartós vajas tojásos krém. Vihetsz bele könnyedséget pl plusz meggyel



Esetleg még a gesztenye torta lehet jó választás, de az sem a tejszínes verzió

2023. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
sima gyümölcstorta?
2023. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

egy ilyen nem felelne meg? mire odaviszed pont kiolvad, nem romlik meg, talán még az árát is megéri

[link]

vagy csokis

[link]

2023. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!! Teljesen jogos amit az 5. válaszoló írt, így valószínűleg egy egyszerűbb, stabilabb csokitortát csinálok végül.Köszönöm!!!
2023. júl. 2. 07:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A banán split torta nálunk jól teljesített.


Piknikre amúgy szoktunk még browniet, répatortát csinálni, vagy kuglófot. Tetejére cukros-citromos mázzal. Egyszerű és finom is.

2023. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!