Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Étel ötletek, amit férfiaknak...

Étel ötletek, amit férfiaknak is egyszerű elkészíteni sütő nélkül és több napig lehet enni?

Figyelt kérdés

A borsófőzelék jutott eszembe.


Rakott krumplit, meg tepsis kaják is jók, de az új albérletemben nincs sütő :(


Tudnátok írni pár ötletet amit lehet több napig is enni, tehát le lehet főzni nagyobb adagban?


Köszi


31/F


2023. aug. 3. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Én rántottát tudok meg omlettet ezerféle verzióban! Negyed óra alatt kész és jó vagy energiával fél napra vele! De pl tésztás kajákból is lehet 2-3 napra főzni. Veszel alapragút, kifőzöl 2 zacsi tésztát és összekevered. Ennyi.
2023. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Alapragu azok az üveges dolgok, mint az édes savanyú csirke?

Pl: uncle bens?

2023. aug. 3. 18:03
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Töltött káposzta. Nézd meg a youtubeon hogy kell készíteni
2023. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
székelykáposzta
2023. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi


Munkahely kompatibilis ötletek is jöhetnek, amiket be tudok vinni és nem fúj fel nap végéig.


De hétvégére teljesen jó lesz, kipróbálom.

2023. aug. 3. 18:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Akár pörköltnek is nekiállhatsz, nem egy nagy kunszt. Van rengeteg receptvideó róla, ha kezdő vagy a konyhában. (A nemed nem befolyásolja a képességeidet.)


De amúgy a tészta az, ami gyors és egyszerű. Akár simán sajttal megszórva, tejföllel leöntve, vagy bolognai meg ilyen hasonló üveges szószokat is vehetsz, azok aránylag ehetőek ahhoz képest, hogy konzervkaják. De az én kedvencem a következő: egy hagymát felaprítasz apróra, kevés zsíradékon üvegesre pirítod (én vajon szoktam, mert nekem az ízlik, de nem kell ennyire flancolni, simán piríthatod olajon vagy zsíron is), egy-két cikk fokhagymát szintén apróra vágva hozzádobsz, raksz rá 2-3 evőkanál paradicsomszószt meg 2-3 evőkanál pestót, ha akarsz, akkor egy kevéske mustárt is, de ez nem kötelező. Kicsit összemelegíted, ez egy adag, de csinálhatod nagyobb mennyiségben is, olyan 3 napig eláll a hűtőben. Rárakod a tésztára, én szoktam rá még kevés sajtot is reszelni, aztán már eheted is.

2023. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Sült oldalas. Nem sütőben, hanem a főzőlapon készítve, mi mindig így csináltuk. Zsírjában sokáig eláll, és a zsíroskenyér is isteni belőle.
2023. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább magam is szükségből, kényszerből főzök.Tehát nem vagyok mestere a témának..De ajánlom a youtubon futó "Az én alapszakácskönyvem" című sorozatot.

Ennek a tagnak az útmutatása alapján több ételt elkészítettem már.

Mindjárt egy egyszerű étel tőle:

https://www.youtube.com/watch?v=viKEZwjNI1o

2023. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon jók a válaszaitok, mindenkinek küldtem a zöld pacsit felfelé! :)
2023. aug. 3. 19:44
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Rakott krumplihoz sem feltétlenül kell sütő. Nagymamám azt is a főzőlapon készítette, nagy méretű lábosban. Az alja így isteni ropogósra sült, nekem sütőben sosem sikerült ilyenre. Igaz, hogy így több zsíradék kell hozzá, de ez sosem volt probléma.:)
2023. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!