Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tudok még belőle csinálni?

Mit tudok még belőle csinálni?

Figyelt kérdés

Zsemlét akartam de nem kellt meg a tészta 2 órát vártam.

Ez a 2. Alkalom hogy csinálom mikor elsőnek csináltam nagyon szépen megkelt baromi puha volt utána is meg pár napig. Most nem kellt meg semmi nem történt talán picit megnőtt de alig eszrevehető. Ebből mit tudnék még csinálni hogy ne menjen kárba mivel a zsemle már nem opció.



2023. szept. 4. 13:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Csináltam egy próbasütést hátja jo lesz de igy hogy nem sikerült a kelttészta hát túl tömör nem fincsi így.
2023. szept. 4. 13:11
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyenor összetördelem és főzök rá vaníliás pudingot, darált dióval megszórom és visszadobom a sütőbe.
2023. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Kiflit csinálj belőle és gubának jó lesz.

Ha már megsütötted zsemlemorzsa vagy kenyérpuding.

2023. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Valoszinuleg halott volt az eleszto, elofordul az ilyen.


A helyedben egy kis fott krumplit tennek bele meg es begyurnam vsgx igy ahogy van kinyujtani tepsibe es kenyerlangosnak vsgy pizzanak meg tudod csinalni.

Ha frissen lefagyasztod, barmikor elo fogod tudni venni es friss erzete lesz

2023. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!