Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Lidl Pilos "krémes" túró?...

A Lidl Pilos "krémes" túró? Mire való ez?

Figyelt kérdés

Úgy emlékeztem krémes, de egy zselatin szerű ízetlen valami lett belőle (most vettem, hogy akciós).


Krémet nem lehet belőle csinálni, mert szilárd. De nem rögös..

Ti mire használjátok?


2023. okt. 1. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szendvicskrémhez jó lehet beízesítve, jól kenhető. Én magában eszem, sok fehérje, kevés kalória, két főétkezés közé magában vagy paradicsommal, kis fűszerrel mondjuk.
2023. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Én szoktam túrókrémet csinálni (túró, tejföl, citromlé, cukor, esetleg mazsola), amihez a zacskós túrót leturmixolom a tejföllel. A krémtúróból turmixolás és tejföl nélkül is meg lehet csinálni, számomra ízben nem különbözik, makrotápanyag-arányaiban viszont jobb és egyszerűbb elkészíteni.


Metélőhagymát és kevés sót belekeverve szendvicskrémnek is jó.

2023. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én reggelihez használom. Egy doboz krémes túróhoz teszek egy kis mézet, este összekeverem zabpehellyel. Lekvárt vagy akár friss, akár fagyasztott gyümölcsöket keverek hozzá. Reggelre minden megpuhul és már ehető is.
2023. okt. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Sajttortának is jó de csinálhatsz belőle körözöttet vagy vaníliás krémtúrót.
2023. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Porcukorral vajjal tortakrémet kapsz.
2023. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Én túrótortát csináltam belőle.
2023. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!