Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Édesburgona pörkölttel vagy...

Édesburgona pörkölttel vagy rántott hússal?

Figyelt kérdés
Még életemben nem ettem édesburgonyát, szóval fogalmam nincs, milyen íze van. Mit gondoltok, pörkölthöz vagy rántott húshoz illik jobban? Egyátalán szerintetek jobb, mint a sima krumpli?

nov. 17. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Rántott húshoz inkább. A sütőtök és a krumpli között van félúton kb
nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ hogy készíted el.

Ha hasábra vágva olajban, akkor szinte bármihez jó, még nasinak is, vagy ha úgy mint a sima vagy tört burgonyát, akkor én húsgombóccal, fasírttal szeretem.

nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 harebell ***** válasza:
88%

Pörkölthöz szerintem nem illik, legalábbis a klasszikus magyaros-paprikás pörkölthöz nem. Persze lehet, hogy kuriózumként ki lehet próbálni, de biztos nem ezzel kezdeném :)

Rántott hús, sült hús, göngyölt hús stb mellé viszont nagyon jó köret.

nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Olyan, mint a répa/sütötök. Pörkölthöz a legkevésbé sem illik. Rántott húshoz eléggé igen.
nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Sezrintem nem igazán passzol egyikhez sem. Olyan mint a sütőtök.

Nálunk hamburger mellé hasábburgonyaként szoktak adni, az úgy finom volt. Érdekes volt az édeskés íz, sültkrumpli állag sózva a burger mellé.

De csak simán fóliában sütve tiszta tök.

nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Van a környékeden Burger King? Menj be és kóstold meg. Nekem nem ízlik.
nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Eloszor lehet, hogy nem fog tetszeni a szinte mezes sutotok ize. De akkor borssal-soval hasabkent azert izlene. Konnyebb sokkal.

Amihez illik nagyon, az a sult vagy resztelt maj.

nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pörkölthöz sehogy sem illik, inkább rántotthoz.
nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! Nagyon aranyosak vagytok, amiért nem csináltatok viccet a kérdésemből:D
nov. 18. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!