Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi ez a mánia, hogy szinte...

Mi ez a mánia, hogy szinte minden ételbe már-már kötelező a fokhagymagranulátum?

Figyelt kérdés
Nagyon sok tik-tok-os főzős videóban kötelező elem a fokhagymagranulátum, olyan ételekben is, amelyek nem követelnék meg. Szerintem nagyon sok ételnek elviszi az ízét egy teljesen más irányba.
jan. 20. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Van, aki szereti a fokhagymát, van, aki nem, ezen belül is van, aki az igazit preferálja, van, aki a granulátumot.

Saját receptbe mindenki azt tesz, amit szeret, neked nem kell ugyanúgy készíteni, ha nekik így ízlik, az az ö dolguk, te meg úgy csinálod, ahogy te akarod.

jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Olyan nincs, hogy egy étel "nem követel meg" valami füszert! Másrészt mi az, hoyg "elviszi az ízét más irányba"?

Semmilyen étel nincs, amit csak egyféleképpen lehet készíteni, olyan nincs, hogy X füszert megkövetel vagy sem, és olyan sincs, hogy elviszi az ízét valamerre, ezt csak te hiszed esetleg.

Az emberek ízlése nem egyforma, mindenki azt tesz bele, amit akar, erre nincs szabály, és nem is kell.

Ne akarj belekötni ebbe is, ha nem tetszik, ne foglalkozz vele.

jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
En nem talalkoztam ezzel a jelenseggel... valoszinuleg kognitiv torzitaskent valamiert korosan erosen feltunik az agyadnak a fokhagyma granulatum. Milyen elfojtott erzeseket taplalsz a fokhagymak irant?
jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Támogatni kell a fokhagyma termesztést.
jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, inkább articsókát kellene termeszteni, csak sajnos itthon elfagy, de nagyon finom. A fokhagyma állítólag vírus ellen jó, és valami vérnyomás vagy valamire jó hatással van, legalábbis idősebbek sokszor fokhagymaszagúak.

De sok ételben finom, viszont az tény hogy meg lehet unni ha mindenben az van.

jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Lehet támogatja a gyártó, egyébként nem is szeretem ha lehet nyers fokhagymát használok.
jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
"Boldogok a lelki szegények..."
jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tik-Tok...Azok aztán tudnak valamit is...

A másik meg nem kötelező semmibe se hiába bele rakja.

Amúgyis azt hirdetik mindig friss alapanyagból főzzön az ember ha lehet.

Ha valaki a pörköltbe holnap banánt rak akkor az lesz a "divat"?

Ma már kísérleteznek elborult dolgokkal, de én pl maradok az ésszerű dolgoknál!

jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!