Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bejglihez finomliszt vagy...

Bejglihez finomliszt vagy rétesliszt? Élesztő vagy sütőpor?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress egy konkrét receptet, de általában élesztő és finomliszt.
2010. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kisnita ***** válasza:

Belinkeled neked egy fantasztikusan jó bejgli receptet. Akik megcsinálták mind csak jót tudnak róla mondani. Idén én is megsütöm :)

[link]

Az oldalon más tuti recepteket is olvashatsz! Már sok mindent megcsináltam innen és mind nagyon jó volt úgyhogy szívből ajánlom neked is :)

Kellemes ünnepeket!

2010. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

anya finomliszttel csinálja, és élesztővel.

Még a nagymamájától maradt rá egy receptkönyv, igazi régi már sárga és szakadt, de mindig ez alapján készíti, és isteni:)

2010. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak azért merült fel bennem a sütőpor gondolata, mert emlékeim szerint ettem már finom linzerszerű bejglitésztát. A liszt kérdése pedig azért, mert ma a közértben egyszerűen nem volt finomliszt és felmerült bennem, hogy nem lehet-e a bejglit réteslisztből sütni.
2010. dec. 21. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!