Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sürgős! Muffinnal kapcsolatos?

Sürgős! Muffinnal kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Ha megcsinálom a muffin tésztát de nincsen muffinformám akkor meg lehet sütni tepsiben? Ugyanolyan lesz? A formáját kivéve.
2011. márc. 24. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de a sütési idő valószínűleg megnő.
2011. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tescoba 800ft ert vettem a muffinformat. sokkal jobb formaba
2011. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy jobb formában. Én is úgy szerettem volna csak sajnos nem lehet most kapni. Egy kis faluban lakom :S


Amúgy erről a recepről van szó:

[link]

2011. márc. 24. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:

nyugodtan megsütheted tepsiben is.ha van sütőpapírod, azzal béleld ki, ha nincs akkor zsírozni, lisztezni.

fél óra múlva tűpróbával ellenőrizd.utána hagyd kihűlni, és tetszés szerinti alakra vághatod.esetleg pogácsaszaggatóval is kiszaggathatod.

2011. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bár gondolom már ki is sült a muffinod és tuti finom is!


én rengeteg kevert tésztás sütit készítettem már akár tepsiben, akár muffin formában - csak akkor is figyelni kell a száraz és nedves alapanyagok külön-, majd összekeverésére! szóval szerintem ez csak forma kérdése!

2011. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!