Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon finom éttermi, tuti...

Nagyon finom éttermi, tuti recepteket hol találhatok? Megosztaná velem valaki a hagymakrémleves, és egyéb krémlevesek, levesek receptjét?

Figyelt kérdés

Én az internetről szoktam főzni, ehetőek is általában, de éttermi minőségi leveseket szeretnék készíteni családom elkápráztatása végett, esetleg néhány receptet megosztana velem egy profi szakács?

Első körben leveseket szeretnék elsajátítani.


2011. márc. 26. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen, hogy "éttermi minőségi levesek" nincs, a legtöbb éttermi leves zacskós porból készül és a sok izfokozó adja a "külöbleges" izt. De EZT utánozni nem érdemes, mert csak kárositja az egészséget. Fözz friss, nyers alapanyagokból - füszerkeverékek, félkész termékek, leveskocka, stb. nélkül, - és ezek helyett használj friss füszereket, amiket izlés szerint adagolj az ételekbe.
2011. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

mindmegette.hu

tutireceptek.hu

Nekem ezek jöttek be, remélem segít.

2011. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

krémlevest én így csinálom

lehetőleg friss, legrosszabb esetben fagyasztott zöldséget megfőzőm, enyhén sós vízben

ha kés egy kanál liszt és egy kanál olajat teszek bele

emellet petrezselymet mindenbe teszek

összeturmixolom,

fokhagymás piritós bele


nagyon finom , nincs benne semmi mű dolog, érzed a zöldség ízét.

bármilyen zöldséggel elkészíthető

az egészséges, friss zöldség ízénél nincs jobb, el lesz káprásztatva a család garantáltan

2011. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!