Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen kaját tudtok, amihez...

Milyen kaját tudtok, amihez disznóhús kell, főleg darált?

Figyelt kérdés
gyorsan elkészíthető, 2. fogás,és minden van hozzá itthon?
2009. márc. 7. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Rakott krumpli, rakott karfiol, rakott brokkoli, szinte mindent , ami rakott.
2009. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fasírt, egybesült fasírt keménytojással, bolognai mártás (makaróni/spagettihez, pizzához) töltött paprika
2009. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csináld meg a darált húst úgy, mintha pörköltet készítenél. Nagyon gyorsan megvan, mert a darált hús pillanatok alatt megfő. Süss ki pár db. palacsintát (sósat), szűrd le a pörkölt levét, a hússal töltsd meg a palacsintákat, tedd egy tűzálló tálba, a szaftot keverd el tejföllel, öntsd rá a palacsintákra és tedd be a sütbe egy kis időre. Isteni!


Daált húsból csinálhatod a fasírozottat is. Áztass be 1 zsömlét, vagy ha nincs, akkor pár szelet kenyeret, nyomkodd ki, tedd a húshoz, plusz 1 tojás, fűszerek ízlés szerint, 1-2 gerezd fokhagyma összezúzva, gyúrj belőle fasírtgombócokat, hempergesd meg zsemlemorzsába, olajban sütöd, gyorsan kész, bármilyen köret jó hozzá, vagy főzelékkel is kínálhatod.

2009. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A boltban kapható a chilis bab konzervben (porban is van, de szerintem az nem olyan finom)darálthús kell hozzá, azt hiszem hagyma és még finomabb, ha teszel bele egy kis szalonnát is. Isteni finom!
2009. márc. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lasagne, hortobágyi húsos palacsinta :) És persze amiket előttem írtam. (bár én a rakott krumpliba kolbászt szoktam tenni, de anya csinálta már húsival is, fini úgy is)
2009. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, úgy látom a hortobágyi palacsintát már le is írták :)
2009. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Töltött paprika (gombócos).
2009. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszike, végül rakott zöldbab lett:)
2009. márc. 7. 11:46
 9/9 anonim ***** válasza:
nyami:)
2009. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!