Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok nekem falatszendvi...

Ajánlanátok nekem falatszendvicseket? Olyanokat, amikben fogpiszkálóra kell huzigálni a cuccokat, pl. kiflikarikára, ilyesmi. Húsvétra szeretném.

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szalamit, sajtot es sonkat szoktam varialni paradicsom- , uborka-, paprika kockakkal.

Nagyon gusztak! :D

2009. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tade ***** válasza:
100%
En pl. pannonia sajtot szoktam felkockazni. Egy kocka sajt egy darab olvabogyo(kimagozott zold), megy a fogpiszkalora :) En pl. ha nincs pannonia otthon akkor altalaban a "lyukas" sajtokbol keszitem :)
2009. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mini fasírozott golyók is mehetnek a kiflikarikára, + sajt, zöldség, stb.

Tojáskrém pirosarannyal

tonhalkrém

tepertőkrém


Húsvétra stilszerű a sonka tojáskarikával retekkel, úhhagymával.

2009. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi kenyeret csináltunk, arra sonka, főtt tojás szeletek, salátalevél, és pirosarany vagy majonéz.

Nagyon finom, hagyomány volt nálunk mindig ilyet enni. Ezt fel lehet darabolni kiflire is vagy bármilyen kocka alakú kenyérdarabkákra is. És nagyon egyszerű és nem is kell hozzá semmi különleges. Ez is kinéz valahogy, ha szépen megcsinálod, finom, gyorsan megvan. És kb. mindenkinek ízlik.

Mehet még rá kígyóuborka szelet is, jut eszembe. De legyen variálva, hogy ne legyen mindegyiken minden, hátha valaki nem szereti.

2009. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!