Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell fasírtot csinálni?...

Hogy kell fasírtot csinálni? Vettem fasírt fűszerkeveréket. Elég az a darált pulyka húsba vagy kell bele eláztatott zsömle meg tojás is? Ha kettőnknek szeretnék 2 evésre fasírtot (kb.8 darabot) csinálni mennyi húst használjak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 15:11
 1/7 anonim válasza:
Kell bele zsemle szerintem két darab és egy tojás. A fűszerkeverékben van hagyma és fokhagyma por is de ha kevésnek érzed pótolj még hozzá.
2011. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kb. 30 dkg. hús. Én hagyományosan készítem, fűszerkeverék nélkül. A darált húshoz hozzákeverem a pirospaprikát, kevés borsot, aprított fokhagymát, tojást és az áztatott zsömlét. Meggyúrom a golyócskákat majd zsemlemorzsába forgatom. Az utóbbi nem fontos, én így szoktam.
2011. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja meg sót, de ha a keverékből csinálod, nem biztos hogy kell. Nyers hús ide vagy oda én bele szoktam kóstolni, hogy megfelelő legyen fűszerezés.
2011. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó tehát 1 zsömlére és 1 tojásra mindenképpen szükség lesz. Tök jó,hogy nincs itthon tojás :s Lehet valahol darabra venni?
2011. máj. 23. 21:13
 5/7 anonim válasza:
budapesten lehet drabra venni??
2011. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
!!
2011. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megcsináltam, finom lett. Annyi,hogy legközelebb több fűszert teszek bele.

Köszi a válaszokat

2011. máj. 25. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!