Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mondanátok nekem könnyen...

Mondanátok nekem könnyen elkészíthető sütiket? Gyereknapra kellene, és még kezdő vagyok!

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Muffin!:)
2011. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
muffin tésztát tehetek tepsibe?:D vághatót szeretnék mindenképp :)))
2011. máj. 29. 10:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bögrés süti


Hozzávalók:

1 bögre cukor, 1 bögre tej, 1,5 bögre liszt, 1 tojás, 1 sütőpor, 1 kis só.


Elkészítés:

A fent említetteket összekeverjük, be a tepsibe, a tetejét megszórjuk kimagozott idény-gyümölccsel (meggy, cseresznye, ribizli, egres, őszibarack, alma stb. stb. stb.) Be a sütőbe, megsül, kész. A tésztába lehet tenni csokidarabkákat, de kb. bármit, ami eszedbe jut. :)

- Ha nincs gyümölcsöd, akkor a lisztből csak egy bögrényit vegyél és a gyümölcs helyett egy bögre őrölt mákot adj a masszába. Így is finom, persze ezt is meg kell sütni!

2011. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De gúgliba beírod, és kb. 25 000 variációt kidob. :)
2011. máj. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez nagyon tetszik! és ez mekkora tepsibe elég? :) meddig süssem kb?
2011. máj. 29. 10:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
apu olyat szokott, hogy vesz babapiskótát, pudingokat, mandulát, csokireszeléket, meg olyan színes kis cukrokat. megfőzni a pudingot. leterít egy sor babapiskótát, rá puding, aztán megint piskóta, megint puding, amíg el nem fogy. tetejére meg rászórja a pirított mandulát, meg a csokit, cukrokat. nagyon szép, finom, keress rá babapiskótatortára
2011. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

a bögrés süti-t én is szeretem!:D


De ez a babapiskótás is nagyon jó!:)


1.voltam:)

2011. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Brownie


Hozzávalók:


2 tábla étcsokoládés tortabevonó

10 dkg vaj

4 tojás

30 dkg cukor

2 csomag vaníliás cukor

14 dkg liszt


A sütôt 180 fokra előmelegíted. Felolvasztod az étcsokit a vajjal/ egy fazékba kevés vizet öntesz,és egy tálba összetördeled a csokit,ráteszed a fazékra,és magától felolvad/. Tojást,Lisztet,cukrot,vaniliáscukrot,sütőport és egy kis sót összekevered,majd hozzáöntöd a felolvadt csokit. A tepsit kibéleled sütőpapírral, vagy kivajazod.Ezután beteszed a sütőbe 20 percre, mikor a teteje már megsülni látszik, beleszúrsz egy fogpiszkálót,és amennyiben még kicsit hozzátapadt, kiveheted a sütőből,kicsit vársz amíg meghűl, és langyosan fogyasztható is./ a közepe kissé folyós marad,de ezt így kell fogyasztani,kis vanillia fagylalttal mellette nagyon finom/

2011. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
holland hasissüti. Legjobb.
2011. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!