Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sorolnátok ilyen ételeket? (lent)

Sorolnátok ilyen ételeket? (lent)

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek Olszországba :) már nagyon várom. De csoporttal megyek, szóval nem anyáékkal. A kérdésem az lenne, hogy milyen ételeket egyek mielőtt elmegyek, meg az utazás közben? Ez azért lenne fontos mert nem akarom azt, hogy hasmenésem legyen, vagy fájna a hasam, vagy olyat sem akarok amitől túl sok bélgáz keletkezik. :D

Légyszíves soroljatok nekem olyan ételeket amiket utazás előtt ehetek. Bármilye főtt étel hideg étel gyümölcs zöldség stb. stb. lehet amitől nem lesznek azok a problémék amiket sokroltam... mert pl vannak olyan gyümölcsök mint a cserenysze amit inkább nem ennék utazáskor és az előtt. Valamint soroljatok fel légyszíves olyan ételeket is amiket uazáskor és ott töltött idő alatt ennétek. Itt ne gondoljaok meleg ételre mert azt éttermekben eszünk majd, hanem mit csomagoljunk anyával milyen zöldségeket italokat ne vigyünk stb. stb. :)

Szoval a lényeg az, hogy ha ti mentek vhova utazni akkor gondolom nem esztetek össze-vissza mindent. Leírnátok, hogy mit esztek? Mit visztek? :) Azt szeretném ha jól sikerülne és semmilyen problémám nem lenne. :)

A válaszokat előre is nagyon köszönöm. 15/L


2011. jún. 19. 11:12
 1/3 A kérdező kommentje:
**jaj igen azt kihagytam, hogy jövőhéten vasárnap indulok. (26-a)
2011. jún. 19. 11:14
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

alma, banán, almachips

müzliszelet, kekszek, snackek, ásványvíz

győri édes keksz

2dl szójatej-rizstej ezek nem romlanak meg

májkrém, zacskós leves-vésztartalék egy kettő nem baj ha ott lapul a táskádba hiába esztek étterembe

házi készítésű péksüti(kakaóscsiga, kuglóf, pizzáscsiga, kalács, sós perec, sajtos pogi utazás alatt jó elrágcsálni)

2011. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld az alábbiakat: bab, káposzta, chilis ételek , túlzottan sós vagy hagymás ételek (cseresznye), illetve úgy hallottam, a görögdinnye is képes bélgázokat fejleszteni. Ha a buszon rosszul szoktál lenni, a lehető legkevesebbet egyél, ilyenkor a müzli, a keksz és a gyümölcs a legjobb. Szerintem mellőzd a szalámis szendvicseket is, mert elég irritáló a szaguk.

Az italokat tekintve inkább szénsavmenteseket igyál, mert az biztosan nem okoz kellemetlenséget.:)

2011. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!