Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 1 kg csirkemellből kb. hány...

1 kg csirkemellből kb. hány szelet rántott hús jön ki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 20:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Mi nem eszünk sertés húst. Csak csirkét vagy pulykát.



Köszönöm a sok hasznos választ!

2011. júl. 15. 20:55
 12/20 anonim ***** válasza:
24%
Esetleg libát mi? :]
2011. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem eszel sertéshúst,akkor nem tudod,milyen a jó rántotthús. A csirkemell rántva iszonyatosan száraz.
2011. júl. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy száraz, Istenem, annyit szidják a csirke mellett, de ha nem sütnék túl, akkor jó lenne, nem lenne száraz!
2011. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
nem tudom,hogy arrafele akkor milyen rantott hust csinalnak :P
2011. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom a válaszolók többségének az miért jelent problémát, hogy mi NEM SZERETJÜK A SERTÉST. Én a száraz csirkét szeretem, bár nálunk soha nem szokott száraz lenni...


A kérdésem pedig nem arra irányult, hogy milyen húsból csináljam, mert csirkéből fogom, akárki akármit mond. :)


Azoknak akik válaszoltak a kérdésemre nagyon szépen köszönöm.

2011. júl. 16. 10:26
 17/20 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Egy "normális" rántani való hússzelet 6-8 dkg,de javaslom hogy a fél csirkemellet 4 felé vágd!

Ha így készíted kb.16-20 szelet húst süthetsz!

Minden jót!

2011. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Rendben így fogom csinálni!


Nagyon szépen köszönöm. :)

2011. júl. 16. 10:46
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező,ne törődj velük,itt olyan sokan sosem a kérdésre válaszolnak,hanem kioktatnak.Én sem,sőt most már az egész családom nem eszik sertés húst,semmilyen formában.Először úgy kezdődött,hogy apunak szívproblémái miatt,a kórházban nem adtak sertés húst,és az orvosai nem ajánlották a fogyasztását.így anyukám azonnal leállt vele,akkor még kicsi voltam.Én már a csirke,és pulyka evéshez szoktam hozzá,kis gyerekként.Amikor férjhez mentem,Én nem erőltettem a férjemre,de szépen lassan,14 év alatt teljesen leszokott ő is a sertés húsról,pedig sokszor neki külön készítettem.Úgy hogy egyáltalán nem különös,ha valaki nem eszik disznó húst,sok féle oka lehet.Egyébként nem is tudnám már megenni,a szagától hát..nem bírom..
2011. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Én rágósabbnak találom a sertés húst, illetve sokszor a klopfolás ellenére is marad benne csomó, és nekem egyszerűen hányingerem van tőle, főleg, hogy egy falatot már megrágtam 50x, de még mindig nem tudom lenyelni...


Illetve én a színe miatt is visszataszítónak találom. :)


Régen anyu mindig disznóból készítette, néha vett pulykát/csirkét, utóbbit mindig örömmel fogyasztottuk és nagyon jónak találtuk, míg a disznóból készült esetén csak a panírt ettük le róla. :D

2011. júl. 16. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!