Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki meg tudja mondani h...

Valaki meg tudja mondani h mivel kenik le a tortát ebben a videóban? Biztos h nem tejszínhab .

Figyelt kérdés
www.youtube.com/watch? V=sxC9vaj6t_s&feature=related
2011. aug. 3. 19:58
 1/10 A kérdező kommentje:
2011. aug. 3. 20:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Valaki ugyanezt kérdezte a videó alatt, "buttercream", azaz egy egyszerű vajkrém.
2011. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem vajkrém
2011. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem főzött és vajas krém keverékével, szinte teljesen biztos vagyok benne. Jól alakítható, tartja a formáját és bármilyen színűre be lehet színezni.
2011. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól mondja az utolsó, főzöl egy egyszerű angolkrémet alapnak, és jól telipakolod vajjal. Az a lényeg, hogy lehetőleg ne bolti pudingot használj, hanem természetes vaníliát, és ne margarint, hanem rendes vajat.
2011. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép lett. Ilyen tortát sajnálnék meg enni :) Azt valaki megtudja mondani, hogy miket szúr a torta alsó részébe, és, h mit csinál a csíkokkal mielőtt felteszi a tortára?
2011. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolsó


a torta alsó részébe tartóoszlopokat szúr, hogy elbírja a többi réteget

a marcipáncsíkokról meg nyilván lesöpri a lisztet/porcukrot, vagy csak elsimítja, mert nyújtáskor összegyűrődhet

2011. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Soha nem csináltam még emeletes tortát, de egyszer majd szeretnék, és gyűjtöm az infókat, mit egy afféle hobbicukrász.
2011. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
műanyag rudat h ne dőljön össze a torta és nedves szivacsra teszi rá h ragadjanak a csíkok :)
2011. aug. 3. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, de akkor már válaszolok a kérdezőnek is


valószínűleg vajkrémmel húzza körbe, de menyasszonyi torták esetében hófehér fondant-os vajkrémet (fertit) használnak

2011. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!