Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A házinyúl fejét fel lehet-e...

Fityuka kérdése:

A házinyúl fejét fel lehet-e használni valamilyen formában enni? Recept?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem !!!! Apukám tart a család számára nyulat annyit amennyit mi meg eszünk !!! A fejét sajnos ki kell dobnod !!! A belsöségeiböl is csak a mája ehető !
2011. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi.arra gondoltam,hogy a tyúk levesben benne van a fej,vagy a disznósajtban a disznófej is bele van darálva.hátha van valami amiben a nyúlfej is finom :)
2011. aug. 15. 13:45
 3/4 Vattil válasza:
marhaság, finom belőle a leves, de morbid.
2016. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pöttömszotty válasza:
Az emberek általában a szokások rabjai és ebbe beletartozik az is, hogy nem eszik meg a nyúl fejét és a máján kívül a többi belsőséget. Nagyon rosszul teszik, mert akár pörköltbe akár paprikásba bele lehet tenni a fejet is és a belsőségeket is. Én momentán a tárkonyos nyúl fej ragu levest imádom. Én is nevelek nyulat így tapasztalatból tudom, hogy azért nem eszik meg a nyúl fejét, mert macerásabb a megtisztítása, de kellő gyakorlattal hamar meg van ez is. Leírtam, mert zavart az első hozzászólásban a sok felkiáltó jel, de lehet már senki sem olvassa.
2022. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!