Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány évesen sütöttél elősször...

Hány évesen sütöttél elősször és mit?

Figyelt kérdés
nekem most volt az első 12 vagyok és brownie-t. Ez késő vagy átlagos?
2011. aug. 10. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen, vagyis idén, és muffint, de húst már tizenévesen is sütöttem csak sütit nem :D


A 12 szerintem korai, akkor még nem sütöttek az ismerőseim, de a lényeg, h te élvezted! Egészségedre, jó sütögetést a jövőben

2011. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én 13 évesen meggyes lepényt :) azóta is nagyon finomat tudok. De már csináltam sportszeletet, sokféle muffint, rákóczi túróst, fanta szeletet.

l/16

2011. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem 17 évesen, tükörtojást. x)

19/L

2011. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan két éve, amikor 13 voltam. A növéremmel sütöttem anya szülinapjára muffint. :) De a sütőt a mai napig nem tudom bekapcsolni, mert már elég régi, és nehéz. :S azóta már sütöttem párszor muffint, a specialitásom a meggyes-csokus. :)
2011. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Csokis ;))
2011. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kb. 12-13 éves lehettem , túrós rétest sütöttem, de nagyim ott állt mellettem, mert azt mondta, hogy a rétesre nagyon oda kell figyelni, nehogy kilyukadjon a tésztája. Nagyon finom lett, azóta sem sikerült olyan finomat csinálnom :(

19/L

2011. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!