Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Véletlenül hekkTÖRZSet vettek....

Véletlenül hekkTÖRZSet vettek. Ki lehet rántani azt is? Ha nem mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Rántva, sütve, bárhogy elkészíthető, csak nyilván vigyázni kell a szálkák miatt. Írd be a googleba, hogy hekktörzs recept/receptek és kiad egy rakat találatot.
2011. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám mindig paprikás lisztbe forgatta,és úgy sütötte ki.

Isteni finom,de ránthatod is persze,szerintem a legjobb hal a világon,mert egy mozdulattal kiszeded a komplett gerincoszlopt,és semmi szálka.

2011. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Az első szerintem azt sem tudja, mi az, hogy hekktörzs, mert abban egy fia szálka sincs, csak az uszonyát kell kivenni sütés után, egyben (hosszú csíkban van, meg fogod találni, amellet végigvágod a húst és kiveszed a szálkákat), és onnantól fogva csak a gerince marad. Ne nyersen csináld, mert akkor szétesik sütéskor.

Besózod (állni hagyod, mert vastag), beforgatod paprikás lisztbe és olajban kisütöd, meg is kell fordítani. Isteni finom. Citrommal vagy tartárral. Én sült krumplival és ubival szeretem. Vagy csak simán kenyérrel, mint a balatoni strandokon. :)

2011. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bocsi de én még nagyon amatőr vagyok ilyen téren és mivel vastag, azt hittem nem lehet kirántani.
2011. aug. 18. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!