Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csinálhatnék 1 csillagtökb...

Mit csinálhatnék 1 csillagtökből (patisszon)?

Figyelt kérdés
Rántani nem szeretném most. Valami egyéb jó ötlet?
2011. aug. 25. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Töltsd meg valami finommal, akár darált hússal, sonkával vagy zöldségekkel, sajt a tetejére, és megsütni. Isteni finom!
2011. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz ötlet. Előfőzzem a tököt vagy meg fog puhulni így is? A tölteléket készen tegyem bele vagy nyersen?
2011. aug. 25. 18:26
 3/12 anonim ***** válasza:
csináld meg pörköltnek egy kis paprika -paradicsommal, szóval lecsósan. rizzsel isteni.
2011. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én úgy szoktam, hogy félbevágom, kiszedem a közepét, és beteszem a sütőbe, hogy kicsit puhuljon, közben serpenyőben megpirítom, előpárolom a husit (hagyma, hús, zöldségek, fűszerek, bármi, amit szeretnél), aztán megtöltöm a tököt, sajtot teszek rá, aztán elég addig sütni, amíg megpirul a sajt.
2011. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Mennyi ideig pároljam elő a sütőben?
2011. aug. 25. 18:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, figyeld közben, szúrj bele időnként, nem kell teljesen puhára, de kemény se legyen.
2011. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem akarok beleokoskodni,én ugyanígy csinálom ,mint kedves előttem válaszoló,de én egy nagy pohár tejföllel is megöntöm,hogy még szaftosabb legyen.És úgy sajt.

A tökteléket variálhatod,a vega verzióba mehet rizs,kukorica,borsó,gomba,füstölt sajt,répakonzerv stb.

2011. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A husiba tesztek rizst vagy az kimarad? Arra én is gondoltam, hogy tejföllel meglocsolom.
2011. aug. 25. 19:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam,hogy megfőzöm a rizst,ez esetben gyorsrizst szoktam,megpirítom a darált husit,megfűszerezem,aztán tojással,zöldségekkel,petrezselyemzölddel,vagy amihez kedvem van,összedolgozom.Millió változatot tudsz kreálni.Naggggyon finom!!!!
2011. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ebédet.
2011. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!