Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A zselatin fix jó a gyümölcsto...

A zselatin fix jó a gyümölcstorták tetejére?

Figyelt kérdés
gyümölcstortát szeretnék és a zselét ellehet készíteni ezzel? és hogyan? vagy rosszat vettek nekem?
2011. szept. 24. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
nem, az krémekbe való, gyümölcstortára nem igazán
2011. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Végülis jó lehet, arra vigyázz, hogy ne legyen túl híg. Nézd meg mennyi folyadékot ír a zacskón az utasítás (azt hiszem kb. 4 dl-t), de használj inkább csak 3 dl-t.

(A tortazselé jobb lett volna, azt befőttlével szoktam felforralni.)

2011. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
jó :) rakhatsz bele a zselatinba egy kis megy v. cseresznye levet és akkkor finobabb lesz :)
2011. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az előzőektől kérdezném, hogy kipróbálták-e már, vagy csak gondolják?? mert a zselatin fix főzés nélküli..
2011. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na meg a zselatint krémekbe rakják. A torták, sutik tetejére zselé való.
2011. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A zselatin fix krémekbe való, hogy kicsit megkösse őket, olyan szép áttetsző, kemény, gumis zseléréteget, amit gyümölcstorták tetejére szokás készíteni, nem tudsz belőle csinálni.
2011. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, valószínű elnézte, aki vette Neked.Tortazselé kell a gyümölcstorta tetejére.

ez a zseléfix pudingos, túrós stb. krémek stabilizálásához való.

én sima zsalatinból sem tudom eltalálni a gyüm. torta tetejét, így maradok a tuti biztos tortazselénél.arra rá van írva minden, és mindig szép a gyümitortám.

2011. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!