Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ilyen gyönyörűen hogy lehet...

Ilyen gyönyörűen hogy lehet csokit rakni a süti tetejére és felvágni? (praktika érdekelne)

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen gyönyörűen? Nem akartál volna linkelni, ami lemaradt?
2011. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
milyen ilyen?
2011. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha arra gondolsz hogy szépen egyenletesen végig oszlatod a csoki mázat a tetején akkor azt otthon házilag nagyon nehéz megcsinálni.
2011. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz,hogy a tetejére szép síma mázat akarsz tenni, akkor a csokit gőz fölött olvaszd meg,gyorsan öntsd a torta közepére. Egy széles késsel még forrón kend szét a tetején,az oldalára lecsorgott mázat is körbefogatva a tortát,kend simára. Ha egy picit hűlt a máz,akkor éles késsel jelöld be a szeletek helyét. Így ha kihűlt a máz,akkor könnyen felvághatod a tortát,
2011. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg szép máz. Én ha tortát vonok be csokimázzal akkor mindig rakok bele táblánként egy evőkanál olajat.Gyönyörű,sima,nem törik.
2011. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy szép egyenletes és sima legyen, valóban gőz fölött kell olvasztani és kell étolajat önteni bele, nekem ez vált be
2011. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én sem tudom soha olyan szépre megcsinálni, mint a cukrászdai pl mézeszserbónak. kérdeztem is őket, hogyan csinálják, csak mosolyogtak, de annyit elárultak,cukor,víz, kakakó, olaj... csak nevettem, hogy én is azzal csinálom, de tükörsima soha nem lesz.

legalább látszik rajta, hogy sk.:))

2011. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link] Ilyenre gondoltam.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. okt. 3. 17:00
 9/11 anonim ***** válasza:

ez szerintem fehércsokival van márványozva, valahogy pálcikával ki kel húzkodni a mintát, egy cappuccinós

videót láttam, hogy a habbal, hogyan játszanak. ilyesmi lehet.

Gyönyörő az biztos, de csak gyakorlottaknak tudom elképzelni a kivitelezését.

2011. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ráteszed a csokit a tortára,elsimítod, majd azonnal csíkokat húzol a tortára. Ezután kés élével vagy villával a csíkokat hullámosra húzod.
2011. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!