Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elöző nap elkészíthető finom...

Elöző nap elkészíthető finom főtétel recept?

Figyelt kérdés

Igéretet tettem, hogy hétvégi látogatásom alkalmával, főtételt viszek az anyósoméknak.

Gondba vagyok, mivel váratlanúl, szombat délelötre a főnököm halaszthatalan munkát adott ki. (szobat délután utazok anyosomékhoz)

Nem szeretném visszavonni az ígéretem, de mivel korlátozva lettem, így olyan receptre lenne szükségem, amit ha előzö este készítek el, akkor is finom, izléses, ehető, és nem kiszáradt, szíjas, "hűtő izű" vacsorát tudok eléjük tenni.

Tippek ?


2011. okt. 3. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármelyik pörköltféle, a köretet majd ott elkészíted hozzá.

Bármelyik szaftos sült-hús (pl. oldalas, vagy csirkecomb és hasonlók), ott majd bedugod a sütőbe és átmelegíted.

Vagy bepanírozott rántani-való hús-szeletek, és ott majd gyorsan kisütöd

Töltött paprika, paradicsomos húsgombóc, szárma = töltött káposzta, vagy éppen húsos káposzta

Gulyásleves

Babgulyás

2011. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

liba leves aprlékból,ludaskása a levesben főtt aprólékból

A leveshez csinálhatsz petrezselymes krumli gómbocot a tészta helyet.

Sütinek valami egyszerü krémes piskótás dolgot az tuti,hogy nem szárad ki.


Töltött káposzta, töltött paprika, marha pörkölt,tarhonya

2011. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!