Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet marcipánmasszát...

Hol lehet marcipánmasszát kapni, amit aztán én formázhatok meg olyanra, amilyenre szeretném?

Figyelt kérdés
Kislányom szülinapi tortáját katica alakúra szeretném, piros-fekete marcipánnal bevonva.
2011. okt. 10. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
pl. a tescoban
2011. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Még annyit kérdeznék, hogy ott hol? Az édességeknél, vagy ott, ahol sütőpor és egyebek vannak?
2011. okt. 10. 16:51
 3/14 anonim ***** válasza:
ott, ahol a sütőpor, meg ilyenek vannak. Azt nemtom, h fekete van-e de ha nincs, vegyél fehéret és hozzá ételfestéket. Azt is sztem talász ott.
2011. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

cukrászdákba is szoktak árulni marcipán masszát!

de ha tescoba veszed,akkor ott találod ahol a sütőpor,vaniláscukor,ételfesték,stb vannak.

2011. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
feketét nem fogsz találni az biztos!
2011. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a tescoban kérni kell a cukrászsütis pultnál. 800ft egy csomag /amúgy Szamos marcipán, nagyon finom/
2011. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Budapesten a Veres Pálné utcában van Szamos bolt. Ott mindig és tutira friss.


Fondant készítéssel nem próbálkoztál még? Azzal egyszerűbb bevonni egy tortát, mint marcipánnal (és lényegesen olcsóbb is, ha ez számít...)

2011. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
de a marcipán meg finomabb..
2011. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Eredetileg fondantra gondoltam, de azt mondták, hogy az ételfesték maximum rózsaszínt és szürkét eredményezne, úgy meg elég bután nézne ki a katicám... Tegnap elmentem egy Tesco-ba, de csak fehér volt, úgyhogy nem vettem meg. A feketét még megoldom valahogy, ha nem kapok, de a piros problémásabb. Holnap lehet, hogy elmegyek Bp-re a Szamos boltba, ott biztosan jobbak az esélyeim. Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 11. 07:14
 10/14 anonim ***** válasza:

18:52 vagyok

Van egy barátnőm, ő fondantból elég profi:

[link]


Ha gondolod, megadom szívesen az emilcímét, biztos elmondja, hogy kell kikeverni a színeket...

2011. okt. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!