Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Almaszószt behabarhatom tejjel?

Almaszószt behabarhatom tejjel?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert itt a neten csak a tejfölt írják és anyós azt mondta ugyanúgy csináljam mint a meggyszószt.Viszont azt tejjel szoktam.
2011. okt. 16. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Tejföl kétségtelenül jobb (én van, hogy a meggyszószt is úgy csinálom), de a tej is jó.

Meg az egyéb savanykás tejtermékek (kefír, joghurt pl)

2011. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, én tejszinnel szoktam, mert a tefölt nem szeretem, mivel savanyú.
2011. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én mindig tejjel csinálom, én úgy jobban szeretem
2011. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan sűrítheted tejes-lisztes habarással is, nagyon finom lesz úgy is.
2011. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én gyümölcs alapú szószokba nemigazán teszek tejterméket. Mondjuk van, amihez illik, (banán) de úgy általában nem. Simán keményítővel sűrítem, hogy ne legyen olyan pasztell színe, mert azzal olyan áttetsző lesz.
2011. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

...vagy pudingporral, végülis az is ugyanúgy keményítő.

Csak ha vaníliás pudinggal sűrítenéd, akkor kevesebb vaníliás cukor kell bele (vagy nem kell) mert túl erősen vaníliás lenne.

2011. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!

Behabartam tejjel,vaníliás pudinggal és tejszínes pudinggal.Sokat csináltam ezért kellett bele a kettő.De vaníliás cukrot is tettem bele és fahéjat is.Amúgy nagyon fincsi lett majdnem el is fogyott.Még a 9 hós fiam is jót evett belőle.Tudom nem igazán szabad még tejeset adni,de semmi baja nincs és már más tejterméket is evett már.Na mindegy is ezt csak mellékesként írtam.

Köszi mindenkinek!!!

2011. okt. 17. 10:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak kenyérre ne kendd!
2023. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!