Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen süti recepteket tudtok,...

Milyen süti recepteket tudtok, nem mindent ehetek. Tovább lent?!

Figyelt kérdés

Paleó táplálkozást folytatok illetve elkezdtem már 2 hete méregtelenítés céljából természetgyógyász által.

Amit ehetek: zab, gyümölcs, zöldség, hús (kivéve disznó, tojás

Amit nem ehetek: búza, krumpli, rizs, szénhidrát/de azt kis mennyiségbe fogyasztok mert kell a szervezetnek/ nem ihatok tejet sem.

Édesanyám múltkor csinált nekem zablisztből muffint de szörnyű volt. Tudtok recepteket adni?


2011. okt. 22. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Diétás kókuszgolyó

Lereszelsz 3 almát, összekevered zabpehellyel, fahéj és édesítőszer. Jó sok zabot felszív ha leves az alma. Mehet még bele egy kis kókuszreszelék is. AZtán 1 estére hűtőbe (de ha most megcsinálod, este már eheted) és utána kis golyókat kell belőle formázni (nem muszák, én natúrba szoktam enni ezt a pépet). Kókuszreszelékbe forgatod.

Azért nem írok mennyiséget, mert az almától függ, hogy mennyi zabpelyhet igényel. A fahéj meg ízlés kérdése. :)

2011. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te tisztában vagy a szénhidrát fogalmával? Mert nem úgy tűnik... Közlöm veled, h a zabban, a gyümölcsökben a zöldségekben mind van szénhidrát. Ez új mi?
2011. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nagyon félrevitt a " természetgyógyászod"....

keress más egészséges étrendet, van bőven.

2011. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Odaírtam, hogy fogyasztok szénhidrátot tehát mi a panasz?:D

Köszönöm az első válaszolónak.

2011. okt. 22. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Bocs a kakaópor kimaradt. Viszont én most anélkül ettem, úgy is finom volt :)

2011. okt. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

A lisztet kukoricaliszttel pótolnám.

2011. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)) Én most rozslisztből készült palacsintát ettem kakaósat (amit mézzel ízesítettünk) lehet így leírva szörnyű de finom volt^^:)
2011. okt. 22. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:

A rozsliszt nem paleo, de a zab se.

Ajánlom ezt a oldalt olvasgatni:

[link]

2011. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!