Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A párommal tegnaptól diétázunk...

A párommal tegnaptól diétázunk, fogyózunk. Reggel voltam vásárolni és vettem saláta öntetet (joghurtost) és zöldségeket. Ezelőtt még soha nem csináltam, melyik saláta öntet a legjobb?

Figyelt kérdés
Tettem bele paradicsomot,paprikát,újhagymát,lilahagymát,uborkát valamint reszelt sajtot.Sajnos a boltba nem tudtam eldönteni melyik saláta öntetet vegyem így joghurtosat vettem,ennek kicsit savanykás az íze?leírnátok nekem a különböző önteteket és h milyen ízük van?valamint tudom h nem ide tartozik de a saláta jó fogyókúrás kezdetnek?köszönöm
2009. máj. 10. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Salátaöntet eleve felejtős mert amit boltban veszel az mind trutymákolt, cukros SZAR - tehát diétában NEM jó! A saláta amúgy nagyon jó de nem kell rá semmilyen öntet. Pl. jó saláta a paradicsom-uborka-paprika-hagyma-fetasajt kombináció.
2009. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha diétázol akkor a Norbi update 1-es öntetet válaszd,abban nincs cukor,nem hizlal.Abból is a joghurtos jó szerintem.De én tudok jobb öntetet ami nem hízlal.

Sovány tejfölbe keverj zúzott fokhagymát,apróra vágott kaprot és delikátot.Sokkal finomabb bármelyik öntetnél.Én paprika,fejes saláta,lilahagyma,paradicsom és uborka keverékére szoktam tenni,de akármivel jó.Mellé egyetek rostonsült húsokat,rásütheted a sajtot,alá egy kis sonka vagy ananász,megsütöd és nemcsak finom hanem fogyókúrás is.Szerintem ne csak salátát egyetek,mert hamar fel fogjátok adni,hosszú távon nem lehet csinálni.Sok sikert a fogyókúrához!

2009. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyóztok, akkor felejtsd el ezeket a joghurtos, meg majonézes önteteket. Az a legjobb ha a zöldségeket nyakonöntöd olivaolajjal és balzamecettel, sózod, borsozod és kész is.
2009. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*balzsamecettel

bocs

2009. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
maximálisan egyetértek az olivaolajas verzióval. Még anynit tennék az előző hsz-ekhez, hogy diétában kerülendő a sajt is, mivel tele van zsírral, ami nem kifejezetten tesz jót a diétának.. :)
2009. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szoktam vásárolna a KERTÉSZ salátaöntetet (globus). Nekem ez a favoritom. Viszont sokkal olcsóbb és egészségesebb, ha saját magad készíted el otthon az öntet, néhány recept:

1.) 1 pohár natúr joghurt + 1-2 gd. fokhagyma + kevés só

2.) 1 pohár natúr joghurt + vágott friss zöldség zöldje + kevés só

3.) jőghurt + kapor + kevés só

4.) joghurt + 2-3 kk mustár + méz ízlés szerint

5.) olivaolaj + balzsamecet + bazsalikom

6.) simán locsold meg balzsamecettel a salátát

JÓ ÉTVÁGYAT!

2009. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezersziget
2009. aug. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!