Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Legolcsóbb Édesítö szer,...

Legolcsóbb Édesítö szer, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ha lehet mondjatok boltot,és márkát is:)Köszi
2009. máj. 10. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát gondolom Te nem tablettára gondolsz de ha az is jó akkor a Lidl-ben nagyon olcsó!199ft 1200db-os és tényleg a cukron kávén se lehet észre venni!Én már csináltam vele kompótot is!:)
2009. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi!

hát olyat szeretnék,amibe nincsen kalória :DD

2009. máj. 10. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben nincsen!Én ezt használom már elég régóta!
2009. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

asználjátok csak, jó kis idegméreg, valamikor betiltották, de mivel olcsó és pénzelve volt, újra engedélyezték! Továbbá tévhitben él sokmindneki, az édesítőszer olcsó méreg, fillérekből állítják elő, igaz, szinte semmi kalóriát nem tartalmaz, de ahhoz, hogy ne károsodjon tőle semmilyen szerved, a szervezet zsírt képez és abban "fogja fel", így nem károsodik egyik szerved sem. Jó étvágyat hozzá!


HAsználj Steviát, bio boltokban lehet kapni! Természetes és kevés kalória, hátránya, hogy jóval drágább, de megéri!

2012. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!