Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Chilisbab-ban darált hús...

Chilisbab-ban darált hús helyett mit?

Figyelt kérdés

a gond hogy egyedül vagyok, és egy chilisbabba csak a felét teszem a 0,5kg-s darálthusnak, és igy is teli van. fagyaszto nincs. spagettit nem nagyon akarok, hamburgerhez nincs elég zöldségem. mit lehet kezdeni vele?

igazábol nekem két napig elég a chilisbab, ezért nem akarok másfajta főtt kaját csinálni. mivel lehet helyetesiteni, nektek mi jött be?

ja és fasirtot sem szeretem :)



2011. nov. 23. 14:52
1 2 3
 1/21 komasa ***** válasza:
Egyszer csináltam chilis babot a volt barátnőmnek, aki nem szereti a darált húst, ezért sonkás szalámit daraboltam apróra és azt tettem bele a hús helyett. Nem volt rossz!
2011. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszi. én is valami ilyesmire gondoltam, vagy szalonna darabokat bele. csak nem tudom milyen lenne, azért kérdezem hogy hátha valaki kipróbálta már.
2011. nov. 23. 15:02
 3/21 anonim ***** válasza:
kukorica, kolbász darabkák.
2011. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
hát, ha nincs fagyasztó.. olyat nem lehet, hogy keresel valami jóbarátot, havert, akárkit, akivel jóban vagytok.. és felesben álljátok a főzési költségeket? aztán felét elviszi ő, felét megeszed te. :D
2011. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én csirkemellet szoktam kockákra vágni és azt főzöm bele, elég egy fél mell hozzá.
2011. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én eleht h nem értem a problémát, de miért nem veszel akkor csak 20 deka darálthúst?
2011. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
na az jo lenne, de nemtudok hol. sparba járok (interbe is), de nemtudom hogy lehet e igy.
2011. nov. 23. 15:50
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A hentes annyi darált húst ad dkg-ra amennyit kérsz. Bátran kérj tőle 20dkg-ot.

Nem helyetesiteném a darált húst mássalinkább kevesebbet vennék.

Ha nincs más akkor a hentesnél1db csirkemellet is kérhetsz.. Abból is finom..

2011. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Csirkemellet ne vegyél,mert az nem jó bele. (Nagyon másba sem).
2011. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
akár egy intersparban is mondhatom a hentesnek hogy darálja le? megondom hogy kérek 20 deka darált hust, és ennyi? vagy kérdezi hogy milyen husbol ...?
2011. nov. 23. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!