Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Létezik a valóságban a "konyha...

Létezik a valóságban a "konyhafarsang" vagy valami hasonló gép?

Figyelt kérdés

Tegnap néztem a Simpson családot és vett benne Homér egy "konyhafarsang" (Kitchen Carnival) nevű gépet. Úgy nézett ki, mint egy nagy mikrosütő, aminek 3 mélyedése van felülről. Az első mélyedés gyakorlatilag egy nyílt fritőz, amiben valami villanysütő forrásban tartja az olajat és meg lehet benne sütni dolgokat belemártással, a második egy vattacukorgép, a harmadikban pedig karamell szósz volt, amit valami gyenge fűtőegység folyékony állapotban tartott.


Tökre megtetszett az ötlet, születésnapi bulikra meg ilyenekre nem lenne rossz egy ilyen gép. Nem tudom honnan vették az ötletet a rajzfilmben, de lehet, hogy a valóságban is van valami hasonló gép, nem tudjátok hogy hogyha létezik akkor mi a neve?


2011. nov. 23. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nem láttam ilyet, de esetleg konyhatechnika gép címszó alatt nézegess a neten. Sosem lehet tudni...

Googleba nem írta be, próbaként?

2011. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jópofa dolog, Magyarországon még nem láttam ilyet.

Gondolom amerikai találmány, mert ott ezek a nassolnivalók népszerűek a karneválokon, és összeépítették őket. Hát max megveszed ezeket külön-külön.


Vagy lehetne csinálni ilyen magyaros gépet, hogy az egyik fakkban sütnéd a hekket, a másikban melegen tartanád a babgulyást, ha harmadikban meg hidegen a kisfröccsöt. :)

2011. nov. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!