Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet most kapni a legolcs...

Hol lehet most kapni a legolcsóbb virág és akácmézet?

Figyelt kérdés
bolt, eladás, bevásárlás, méz, akció, leértékelés,
2011. dec. 9. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
A Pennyben 1100 ft a nagy üveges virágméz.
2011. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Tescoban is ugyanannyi a 850 gr-os. Ez hány gr-os?
2011. dec. 9. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Piacokon is árulnak termelői mézet. az idén nem olyan drága, illetve ez relatív.

akácot vettem 1500-ért, vegyes virágot 1100-ért kilós macis kiszerelésben.

2011. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Én mindenképpen termelőtől vennék mézet.Keress rá az interneten,szerintem bármelyik jobb és olcsóbb,mint az,amit boltokban kapsz.És akkor válogathatsz is,hogy milyen méz legyen.Én pld. a repcemézet szeretem,de ezt boltban egyáltalán nem lehet kapni.
2011. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én a Sparban szoktam mézet vásárolni, ott 1100Ft körül van fél liter. Nem szabad elfelejteni, hogy a bolti mézek jól bevizsgált termékek, legalább is amióta a "méz botrány" volt, milliókat költenek erre. Ha egy fajta méz nem megy át a rostán, az megy a "termelőkhöz" féláron. Emiatt én inkább a bolti mézben bízok.
2011. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Pennys méz 900 grammos.
2011. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt sem szabad elfelejteni, hogy a magyar méztermelők tisztességes termelők, de nem mindeki tud annyit termelni, hogy a multiknak szállítson.szóval ne rágalmazzunk olyan termelőket, akik nem esnek át a "nagy szűrőn", csak becsülettel , sokat dolgoznak és árulják a portékájukat, bízva abban, hogy a vevőik is bíznak bennük...
2011. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
1kg virágméz 1200Ft. 1kg akácméz 1500Ft. Háztól.
2011. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

most nézem a szórólapot, az Auchanban decemberben minden szerdán 999 ft. 850 gr-os akázméz ,ami 1175 /kiló.

a termelő Nagy és Fia. jelenleg ez a legolcsóbb az üzletekben, ár/értékarányt tekintve.

szerdán megyünk mi is venni:)

üdv.

2011. dec. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szabóméhészet ***** válasza:

Lehetőség szerint kerülni kell minden diszkont és üzletláncos mézet.amit feljebb ir a kommentelő hogy azok bevizsgált mézek,az egy hülyeség.a termelőtől elviszi a jó minőséget a méztöltőüzem,és az üzemben bekutyulja kinai és egyéb töltőmézekkel.és ezt sózzák rá a vevőre a tescoban és a többi helyen.

szóval eredeti minőséget csak termelőtől lehet kapni,ami mentes minden kutyulástól.

a méz bizalmi termék,minden méhész igyekszik kialakitani a sok-sok éve állandó vevőkörét.

2013. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!