Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olcsó sütemények karácsonyra?...

Olcsó sütemények karácsonyra? Ki milyet ismer?

Figyelt kérdés

Nem vagyok eleresztve így ünnepek táján sem sajnos és ajándék helyett valami sütit csinálnék, ami finom és olcsó.

Várok mindenféle receptet!Köszi előre is!


2011. dec. 17. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
kókusz gólyó,linzerek,
2011. dec. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi sem vagyunk eleresztve nálunk ezek a sütik lesznek:

-mézeskrémes:a méz drága de 4ek kell a tésztába és a családban,barátoknál biztos van.1tepsi 1200Ftból jött ki

-kókusz tekercs 600Ft

-csoki darabos muffin 1000Ft

durván 2800Ft persze ki kell fogni az akciókat pl: a margarint 100FT,liszt 100Ft,3db vani puding 60Ft(neve sincs de nagyon fini)

2011. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem ajándékba szeretnéd készíteni. Nem gondolkodtál bonbonban? Az nem olyan drága. Én vettem két tábla csokit, egyik fehéret, másik ét, meg egy üveg mogyorókrémet, meg mogyoróbélt. Ebből elég sok bonbon kijön, finom, és egyszerű.
2011. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

8 tagú családnak viszem (6 gyerek...),így egy nagy tepsi is 3percig tart kb de a bonbon nagyon jó ötlet másnál fel is használom köszi!

Várom még az ötleteket:)

2011. dec. 17. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
pite, linzerek, kekszek, mézeskalács, kókuszgolyó, beigli, muffin, kalács,
2011. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
linzerek, kis pogik, ilyen mézes-diós aprósüti :)
2011. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!