Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csinálok rosszul MINDEN...

Mit csinálok rosszul MINDEN süteménynél?

Figyelt kérdés

A kevert tészták szépen feljönnek a sütőben, majd összeesnek, ha kinyitom a sütőt, ha nem...


A kelt tészták sose sülnek meg szépen, kemény, tömör és ehetetlen lett eddig mindig :(((


Ennyire nem lehetek nyomorult, mindent a leírások szerint készítek, tudtok tanácsokat adni?


2011. dec. 25. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
a kelt tésztához: én amióta por élesztőt használok sikerül:) Szépen megkel vele a tészta,ennyi ötletem van.
2011. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
csak arra tudok gondolni, hogy rossz a sütőd, vagy rosszul választasz hőmérsékletet vagy tényleg rosszkor veszed ki nem olyan ördöngösség, nem kell görcsölni, ennyi rossz recept csak nincs :)
2011. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi második, nem görcsölök...

A hőfokot meg nem nehéz megtalálni, ha a sütőn is ott van, meg a recept is írja.

Egy sütő mitől rossz vagy jó ? (Csak mert egy alig 5 éves beépített darabról van szó...)

2011. dec. 25. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kelt tésztáknál én mindig teszek egy tál vizet a sütőbe, így a gőz miatt gyönyörű nagy lesz minden sütim. Az instant élesztő egyébként nekem kifejezetten nem jött be.
2011. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én a sütőre tippelek.Nővéremé nem mai darab,de jóideig szép süti sült benne.Aztán egy idő után kiszáradtak a sütik,meg megégtek.persze a nem a receptet változtatta meg.De az régi tűzhely volt.
2011. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!