Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Káposztás tésztát le lehet...

Káposztás tésztát le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne fagyaszd le! Nem túl jó, ha kienged szerintem. Ez nem az az étel, aminek jót tesz a fagyasztás.
2012. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a pirított káposztát le lehet fagyasztani, de tészta nélkül.
2012. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elkészitett káposztát sokszor lefagyasztottam már, nincs semmi különbség a frissen készitetthet képest.

Tésztát is le lehet fagyasztani, de nekem nem izlik igazán kiolvasztás után, de sokaknak finom akkor is.

Viszont együtt semmi esetre sem fagyasztanám le.

2012. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is csak a pirított káposztát szoktam lefagyasztani!
2012. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Nyugodtan lefagyaszthatod. A tésztát ne főzd nagyon lágyra,akkor semmi baja nem lesz,ha kienged. Én a krumplis tésztán kívül mindenfajtát lefagyasztok.
2012. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha éppen van egy adag maradékod, egyszer le lehet fagyasztani, meg is lehet enni. DE: szándékosan úgy nem készítenék semmilyen tésztát, hogy legafagyasztom, aztán majd egyszer előveszem.

fél óra alatt lehet minden tésztaféléből frisset készíteni. egyik fazékban forr a víz, a másikban készül a rávaló.ennyi:)

2012. jan. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül nem fagyasztottam le. Maradék volt, sajnáltam volna kidobni, de aztán inkább megettük. :)

Azért köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!