Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hulala Sütő tejszínt lehet e...

Hulala Sütő tejszínt lehet e fagyasztani?

Figyelt kérdés
literest vettem de egy fél liter megmaradt és csak 3-4 napig jó a szavatossága..kilökni nem szeretném..lefagyaszthatom.
2011. dec. 29. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha felvered habnak,akkor igen. Utána ugyanúgy használhatod,mint frissen. Csak ne verd nagyon keményre.
2011. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet fagyasztani, kiolvasztás után is tökéletes az állaga, nem csapódik ki - bár habnak felverni még nem próbáltam, mert én bonbontöltelékhez szoktam használni, de ganache-ba már próbáltam, és igaz, hogy azt csak mérsékelten szoktam felhabosítani, de abban is jó volt a kiolvasztott növényi tejszín - próbáltam már Oké Habmestert és Meggle Cukrászhabot is a Hulalán kívül, mind bevált fagyasztás után is - én is nagy kiszerelést preferálom, és előfordul, hogy nem tudom mindet elhasználni egyszerre.
2014. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!