Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Eligazítanátok elektromos...

Eligazítanátok elektromos sütő ügyben?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy Electrolux elektromos tűzhelyet, de gázhoz vagyok szokva és nehézséget okoz eldönteni, hogy melyik funkciójával mit és hogyan süssek.
2012. jan. 11. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én általában mindent alsó felső sütésen sütök.

Ugyan nekem nincs légkeverésem, de ha lenne sem használnám, mert a sütit is, húsokat is kiszárítja.Tapasztalat.

2012. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A légkeverés nekem is kiszárít mindent, úgyhogy én is alsó-felső sütést használok, és a tepsit mindig a középső rácsra teszem.

Husikat is alsó-felső sütéssel sütök, de a végén kb. 15-20 percre bekapcsolom a grill funkciót, így szép pirosra, ropogósra sül.

2012. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
alsó fölső!de mi sokszor átkapcsoljuk csak felsőre vagy grillezésre.
2012. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is az alsó-felső sütést használom általában, de én légkeverést is használok bizonyos esetekben.

Pl. én a húsokat mindet fólia alatt párolom, mert én a puha húsokat szeretem, de a férjem szárazabban szereti a húsokat, így még ráteszek egy légkeverést, hogy a lé elpárologjon.

Aztán a muffint is légkeverésen sütöm pl.

De majd kitapasztalod. Én nagyon szeretem az elektromos sütőmet, pedig az Electrolux-hoz képest no name, sőt azóta anyukám is szereti, mert ő is ilyet vett, mikor 20 év szolgálat után lecserélte az előzőt.

2012. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!