Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bevalt burgonyas kenyer...

Bevalt burgonyas kenyer receptetek?

Figyelt kérdés

Kenyersütögepben keverem, de mivel nem jo a sütöje, kelesztes utan a sütöben fejezem be.

Tetszik a magos, sargarepadarabkakkal dusitott kenyer is, ha esetleg ilyesmivel van dusitva a krumplis kenyer, ez különösen erdekel!!

A mindmegette.hu nekem nem jön be, fel oraig keresi az oldalt sikertelenül majd abba kell hagynom, ezert kerem, onnan ne ajanljatok. :(

Kerem, csak bevalt, kiprobalt recepteket irjatok!



2012. jan. 19. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én mindent innen sütök, eddig egyik receptben sem csalódtam.

2012. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Itt nincs burgonyas kenyer, krumplis kenyer cimszoval sem.

Krumplis pogacsa van csak, de nem ezt kerestem. Azert köszi az ajanlast mas receptekre.

2012. jan. 20. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt is van egy:


[link]


biztos mást is találsz, mert ő is úgy írja, hogy most ezta változatát készíti el, biztos van más is...

2012. jan. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...s a recept alján ott még legalább 3 :)...
2012. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Pedig ez ugyanaz az oldal, amit az elsö ajanlott! Erdekes, hogy nekem a keresöbe irva ez es egyik itt ajanlott receptet sem dobta ki, sem a krumplis kenyer, sem a burgonyas kenyer kifejezesre...

2012. jan. 23. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
szívesen, sok sikert, ha kipróbáltad és sikerül légyszíves írj még ide, oszd meg a tapasztalatokat, én is rég készülök kipróbálni, de még nem jutottam el odáig...:)
2012. jan. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!