Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kinder Maxi King recept? A...

Kinder Maxi King recept? A többi lent!

Figyelt kérdés
találtam egy nagyon jó receptet (képről legalábbis ugyanaz mint az igazi csoki) de sajnos SZLOVÉNUL van azt hiszem, vagy valamilyen más nyelven. valaki nem tud segíteni, hol találok ugyanilyen receptet?? vagy valaki esetleg aki tud szlovénul:D:D?

2012. febr. 4. 21:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

a lényeget elfelejtettem:)

[link]

2012. febr. 4. 21:16
 2/14 anonim válasza:
ezt jó hogy feltetted mert szeretem ezt a csokit , nem tudok szlovénül de google fordító megoldja nekem , szerintem neked is :)
2012. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát hallod próbálkoztam, kb a negyede sikerült is, de van amit nem fordít elég elég fontos lenne:D..de nem adom fel:) majd próbálkozok még, mert az összes recept körül (ami neten van) ez néz ki a legjobban:)
2012. febr. 4. 21:41
 4/14 A kérdező kommentje:
*nem fordít le *közül :D
2012. febr. 4. 21:43
 5/14 anonim válasza:
megéri ezért a receptért ;)
2012. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem a google chrome viszonylag érthetően lefordította, kis logikával össze lehet rakni az egészet: egyébként horvát :)


Most sajnos nincs időm átírni és ide tenni, de ha kb. 1 óra múlva sem lesz meg, szívesen megteszem :)

2012. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm, aranyos vagy!!:) de én barom ott van ahogy megnyitom a googléban h "oldal lefordítása" és már le is fordította..én nagyon hülye vagyok, és már fáradt:D itt szenvedek!!!

tehát akinek kell..az így csinálja!!:)

2012. febr. 4. 21:59
 8/14 A kérdező kommentje:
[link] -->kicsit hosszú, de ez az:D
2012. febr. 4. 22:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is így fordítottam le :)

Azért aki lustább, annak bemásolom az általam kreált közérthetőbb verziót is (muszáj volt időt szakítanom rá :D)


Hozzávalók


krém

0,5l krémtejszín

1 evőkanál méz

1 evőkanál karamell

1 evőkanál tejpor

1 evőkanál vaníliás cukor

1 tasak zselatinpor


karamella

200g cukor

200 ml tejszín

2 evőkanál víz

20 g margarin

késhegynyi só


csokoládéöntet

200 g tejcsokoládé

100 g étcsokoládé

50 g margarin

néhány csepp olaj


amivel megszórjuk

4 evőkanál apróra vágott mogyoró

4 evőkanál finomra őrölt mandula

5 evőkanál őrölt kukoricapehely


1, készítsünk karamellt (kb 3 perc főzés)

2, felverjük a tejszínt, és lassan hozzáadjuk a többi hozzávalót. Flemelegítjük a zselatint, majd langyosan azt is hozzáadjuk.

3, a fele krémet egyenletesen sütőpapírral bevont tepsibe kenjük, a másik felét másik tepsibe, majd tegyük hűtőszekrénybe.

4, amikor a krém besűrűsödik, bevonjuk a kihűlt (de nem teljesen megkeményedett) karamellel, majd fedjük le a másik tejszínkrémmel, és húzzuk le róla a papírt.

5, fagyasztóban tároljuk, majd vágjuk kockákra, és formáljunk belőlük ellipszist.

6, az ellipsziseket vonjuk be olvasztott csokoládéval, és megszórjuk a mogyoróval, mandulával, kukoricapehellyel.

Ugyanezt tesszük a hátoldalával is.

7, hűtsük le.


Én pedig köszönöm ezt a szuper receptet :)

2012. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát ez így sokkal érthetőbb:) nagyon szépen köszönöm én is a segítséget:)
2012. febr. 5. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!