Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek lehet valami...

Szerintetek lehet valami bajunk attól, hogy a frissen sült süti leborult a tállal együtt, ami eltört és belement (a sütibe) sok apró szilánk?

Figyelt kérdés
a nagyját kiszedtük, de valószínűleg nem sikerült mindent. Fiam sütötte, mindjárt itt vannak a vendégek, nem szívesen dobnánk ki a sütit...
2012. febr. 25. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy lehet, biztos imádnák a vendégek, ha szétkaszabolná a nyelőcsövüket és a belüket az üvegszilánk. Ne legyetek hülyék, dobjátok ki.
2012. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem enném meg. Konkrétan nem tudom megmondani, hogy mi bajotok lehet tőle, de én nem kockáztatnék...


Nekem egyszer a pizza alatt tört el a jénai, és a pizzatésztába jóval nehezebben megy bele a szilánk, mint a sütibe, de én a pizzát is kidobtam.

2012. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kidobnám,mert az üvegszilánkok komoly sérülést is tudnak okozni ha lenyeljük..Sokszor annyira apróra el tud törni,hogy azt sem látjuk,hogy élesen törtek el..Én tuti nem etetnék a vendégekkel üvegdarabokat,szilánkokat..


Csak egy megjegyzés:karácsonykor eltört 4 üvegdíszem apródarabokra.Rögtön felporszívóztam,feltakarítottuk az egészet.Pár napja mégis beleléptem egy láthatatlan apró szilánkba ami el is vágta a lábujjamat.Amikor kivettük,és jobban megnéztük mi az,akkor vettük észre,hogy a dísz egyik darabja.Na ennyit arról,hogy mindent el lehet tüntetni.

2012. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jobb,mint az orosz rulett.Dobd ki.
2012. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálatok se ennék egy falatot se
2012. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
remélem nem etetted meg a vendégekkel :s
2012. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!