Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A HAMBURGERHÚST hogyan süssem-...

A HAMBURGERHÚST hogyan süssem-melegítsem meg? A hamburgeresnél csak azt látom, hogy bedobja a mikroba 3 percre, nem kell kisütni?

Figyelt kérdés
Házi hamburgert csinálunk, és ha nem muszáj, nem akarok olajszagot, van olyan készen kapható sült HAMBURGERHÚS ami mikrózható?
2012. febr. 27. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A hamburgeres előre süti ki és csak melegíti.

Mi ha fagyasztott húst szoktunk venni nem olajban sütjük, általában olyan fajtát keresünk direkt, ami kienged maga alá egy kis zsiradékot így grillserpenyőben vagy sima serpenyőben is süthető. 10 perc alatt kész és nincs olajszag. Általában Lidlben szoktuk venni, de az most egy kicsit drágább lett, még nem találtam jobbat (ami nem csak 45% húsos...)

2012. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2012. febr. 27. 17:58
 3/4 csigarena válasza:
Van mikrózható komplett hamburger is..igaz szerintem pocsék :D
2012. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát elvileg grillen kéne megsütni. :D

De ahogy a fagyasztott krumplit, a húst is meg lehet csinálni sütőben, úgy nincs olyan olajszag. Bár szerintem mikró vs olaj vitában inkább egy szellőztetés, mint pocsék kaja. :D

és az elsőnek: jobb helyeken megsütik előtte... sok helyen viszont tényleg csak mikrózzák. :/)

2012. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!