Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Muffin sütőformát lehet...

Muffin sütőformát lehet valamivel helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Csokis muffint szeretnék sütni, de nincs hozzá sütőformám (albérletben lakom, most nem szeretnék venni), és valami olyan eszközt keresek, amiben meg tudom sütni a sütit (nem kell feltétlen muffin formájú, csak rendesen süljön meg benne), és kibírja a 175 fokos sütőt.

2012. febr. 27. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
sima tepsire is szoktak muffin papírokat sorakoztatni és azt tölteni
2012. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dupla papírban , szorosan egymás mellé téve megpróbálhatod, de így is ellapulhatnak.

a muffintésztát simán tepsibe öntve is megsütheted, esetleg utána pogácsaszaggatóval kiszabod, vagy egyszerűen csak kockákra vágod.

2012. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De nem kell dupla papír, lehet venni kimondottan sütéshez való vastag papírformát.

Cba-ban szoktam venni 50db van egy csomagba 3-400FT

Abba nem folyik szét

2012. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Jaj én nem rég lágttam ezt a megoldást: leteríted az alumínium papírt az asztalra, ráraksz egy poharat, és ráhajtod, aztán egyszerűen csak kiveszed a poharad. És lesz egy kemény muffintartód, ami mehet a sütőbe:D Remélem érthetően írtam le, de keresek képet xd

[link]

na, ilyeneket kell kapnod:D

2012. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!