Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen melegszendvicssütőt...

Milyen melegszendvicssütőt vásároljak?

Figyelt kérdés

Melegszendvicsek sütésére melyik a jobb, az asztali sütő vagy a melegszendvicssütő? Melyiket érné meg jobban megvenni? Valamint milyen márkájút érdemes venni?


Asztali sütő:

[link]


Melegszendvics sütő:

[link]


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. márc. 16. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha választani kell akkor a 2. Én személy szerint nem költenék ilyenekre sütöben is meglehet csinálni..
2012. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rendes melegszendvics sütőt ! :)
2012. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A 2.at vedd meg.Nekem is ilyen van.És jóóóóóóóó
2012. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a másodikat, de én olyat választanék, aminek ki lehet cserélni a sütője gofrisütőre, így 2 in 1 lesz
2012. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a 2. :) nekünk ilyen van és nagyon jó
2012. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látom többen a 2. a favorizálják.Nekünk mindkettő van csak az 1. nagyobb kivitelben.A 2. -ban egész kicsi szendvicset tudsz csinálni ha sokan vagytok ez hátrány. Ha nagy a család folyamatosan gyárthatod mert kicsik a szenyók.De ízletesek.Az elsőt nézve viszont ha azt választod (szerintem jobban jársz) olyat vegyél amibe egy csirke is belefér így grillcsirkét is tudsz készíteni természetesen feltűzve és forgatja is.Ez szerintem praktikusabb és ha egyébként is szoktatok csirkét készíteni gazdaságosabb mint egy nagy villany vagy gáz sütőt használni.Nekünk mint mondtam mindkettő van de 10-ből 9x az elsőt használjuk.Nevenincs sütő de vagy 7 éve megy
2012. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!