Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen melegszendvicssütőt...

Milyen melegszendvicssütőt éri meg venni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint? Arra gondolsz, hogy hány melegszendvicset lehet benne egyszerre elkészíteni? Mert ha igen, akkor ez erősen függ attól, hogy hány személyes a háztartás és egyszerre mennyi melegszendvics fogy el.
2012. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Márkára gondolok. Ami nem romlik el pár hónapon belül. Pl most a Rossmannba lehet kapni 2500 Ft-ért. Az megéri?
2012. márc. 11. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, én lehet h a 2500 Ftosban nem bíznék.

Nekünk egy Tefal sütőnk van, ez ilyen 3 az 1-benes (melegszendvics, gofri és grill lapok is vannak hozzá). Egész pontosan ez a modell: [link]

Olyan 5-6 éve megvan és kifogástalanul működik azóta is. Lehet, h ezt a fajtát már nem lehet kapni itthon, de szerintem mindenképpen megéri egy kicsit drágábba beruházni, főleg ha mindennapos használatra szánod.

2012. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21.59 vagyok. Még annyit, h nem is feltétlenül az ár a lényeg, de ha most kéne vennem, mindenképpen valami ismertebb, jól csengő, megbízható márkát vennék, semmiképpen sem noname-et. Nem sznobságból, hanem az eddigi tapasztalataim alapján ezeknek kisebb az esélye a meghibásodásra. Egyébként ahogy nézem, sima mezei szendvicssütőt 5-6-7 e ftért már lehet kapni az ismert márkák által fémjelezve is.
2012. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 doboszoli ***** válasza:

Állítólag megint kapható (én is vadászok rá), a régi NDK-gyártmányra hajazó, egyszerű alumínium sütő, amiben ujjnyi fűtőszál volt felül, és a teteje egyben nyílt.

Lagzira kaptuk, jó 20 évig funkcionált.

2012. márc. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 - az olyan tényleg jó, sajnos nekem nincs. :(

Hát érdekes, nekünk otthon teljesen mezei, no name filléres van, az összes albiban is hasonló szint volt, és egyik sem romlott el, pedig albiban azért többen lakunk diákok, nyüstöljük eleget. :D Az otthoni meg már szerintem több, mint 10 éves. :D

Persze nem a piacon venném, az is biztos, de felesleges megvenni a drága, szuper márkákat, mert ott a névre fizeted a többletet. Azért egy elektronikai üzletben, vagy akár a rossmannban is bevizsgált terméket árulnak, a piacosnál félnék, hogy ráz vagy ilyesmi, ez tény. :D

Szerintem igény és pénztárca szerint válassz. A legtöbbhöz pedig van garancia, ha netán pár hónapon belül mégis elromlana.

2012. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!