Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekből a hozzávalókból...

Ezekből a hozzávalókból milyen sütit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Sütéshez elfelejtettem venni hozzávalókat, így csak abból tudok sütni ami van itthon. Légyszi adjatok tippeket milyen finom kis sütit lehetne ezekből összedobni.:) (alap dolgok, liszt cukor tojás ilyesmi van itthon.) akkor: puding, kókusz, keksz, rumaroma, alma, lekvár,túró kb ennyi:) köszi a válaszokat előre is.
2012. ápr. 8. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:

kókuszos keksz

kókuszgolyó

linzer

túrós pogácsa

almás pite

omlós keksz

piskóta

pudingos gyümölcstorta

olajos sütemény almával

túrókrémes torta


mindmegette.hu-n meg kereshetsz hozzávalókra is ;)

2012. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
túros pite, kókusz kocka
2012. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

azért az almás, túrós sütikhez nem árt a citrom.

Ebből csinálhatsz akár rakott palacsintát is, pudinggal töltve. De van egy kiváló Jamie Oliver palacsinta receptem: 1 bögre liszt, 1 bögre tej, fél csomag sütőpor, pici só és kb. 2 evőkanál cukor. Ebbe kis lyukú reszelőn belereszelsz 1 kisebb almát, jól összekutyulod. Hűtőben állni hagyni fél órát, aztán vajon kisütni. Evőkanállal kis lepényeket kell szaggatni belőle, kb. olyan, mint a lapcsánka, szóval nem az a klasszikus palacsinta, vaskosabb. Vajon kell mind a két oldalát pirosra sütni, és forrón lehet hozzá lekvárt, túrókrémet, natúr vagy gyümölcs joghurtot enni, nagyon finom.

2012. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szoktam olyat készíteni, hogy lerakok egy sor kekszet, meglocsolom rumaromával, főzök egy vaniliapudingot, cirtomhéjjalé még feldobom, és ennek a felét ráöntöm, majd jön megint egy sr keksz és megint puding és ez igy bemegy a hűtőbe állni. Mikor összeáll lehet is vágni Ha van otthon tejszin az is mehet a tetejere
2012. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha felmégy a nosalty.hu-ra, jobb oldalon felteszi a kérdést, mi van a hűtődben? - beírod az összetevőket, kiadja a lehetőségeket:)
2012. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lekváros piskótatekercs, túrótorta, piskóta vanília és valamilyen gyümölcslével főzött puding vegyesen, körkörösen a tetején.
2012. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

többféle muffint is kihozhatsz belőle. én is úgy szoktam, ha gőzöm sincs, hogy mit kéne sütni, akkor jön a megmentő muffin. ahhoz mindig minden van otthon, csak fantázia kérdése, hogy milyen legyen.én az olajos, bögrés ...stb muffinalapot szoktam "szedettvedett" hozzávalókból összedobni.Neked sokminded van, tehát akár többfélét is csináhatsz.

ha nincs mufftepsid, egy sima tepsibe öntve is meg lehet sütni.

2012. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
még a kráterszelet jutott eszembe, kevert tétsza, puding van belepottyantgatva. Andi konyháján megtalálod.
2012. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sport szelet

kókusz bomba

kókuszgolyó

pudingos keksz

kráter szelet

2012. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!