Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok pár olyan ételt amit...

Tudtok pár olyan ételt amit egy laktózérzékeny is ehet és nem a megszokott pörkölt tésztával?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:

bármilyen főzelék vékony rántással, valamilyen húsos feltéttel, vagy tökörtojással.

spenót, sóska, krumpli,par.krumpli, zöldbab, babkonzervből csilisbab,

zöldborsó,paradicsomszósz hósgombóccal.

vadas zsömlegombóccal.

sokféle kaja van, amibe nem kell tej, tejföl, illetve elhagyható belőle.

rakott zöldségek tejföl nélkül, esetleg besamellel, amit laktózmentes tejjel, olajjal készítesz.

2012. ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami extrára gondoltam
2012. ápr. 23. 06:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt nézz körül [link]
2012. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. ápr. 23. 07:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Manapság már lehet kapni laktózmentes tejet, tejfőlt, joghurtot, stb. Akármit lehet csinálni. Mi csináltunk már krémest, kekszes-tejfölös sütit laktzmentes tejből, tejfölből...

Egy a baj vele, hogy kb. 1,5-szer drágább mint a "normál tejtermékek" :(

2012. ápr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én halottam olyat hogy nem olyan jó belőle csinálni mert nem ugyanúgy viselkedik mint a tejes.
2012. ápr. 24. 05:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos így semmi extra nem jöhet szóba:(maradnak a hagyományos, de finom tejtermékmentes kaják.
2012. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
laktáz tablettát ajánlok.Olcsóbb,mintha a laktózmentes termékeket vennétek és nem kell lemondani a tejes dolgokról.
2012. júl. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!