Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejfölös lencseleveshez mi...

Tejfölös lencseleveshez mi illik második félének?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

én tésztát adnék utána, mert a leves elég laktató.

mákostészta, dióstészta,túróstészta, krumplistészta, smarni, aranygaluska, rizskoch, kakaóscsiga, pizzáscsiga, rakott diós-lekváros tészta,palacsinta.haétkesebbek vagytok tócsni.

a levesbe azért egy kis virslit is belekarikáznék.

2012. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pogácsa, bukta, és ugyan azok, amik a bableveshez.
2012. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi h írtál!!!

A rakott diós-lekváros tésztát hogyan készíted?A virsli nem rossz ötlet!!Kösziii mégegyszer!!!

2012. máj. 8. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
ÚHHH! Elfelejtettem! PALACSINTA!!!!
2012. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is tésztafélét: krumplistészta, tojásos nokedli, persze ha a levesben egy kis füstölt csülök is főtt, akkor az mehet utána akár egy kis hagymás törtkrumplival.
2012. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na mert a tészta nem laktató? :D

Fánk esetleg?

2012. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű. tésztát kifőzöl , fodros, vagy metélt mindegy. ha lecsöpögött tegyél rá egy ek. olajt, hogy ne ragadjon össze.

egy tepsit kikensz kis zsiradékkal, ha van zsemlemorzsa megszórod vele. bele egy réteg tészta, rá akármilyen kikevert lekvár, arra cukrozott darált dió. így rétegezni, a végén dió legyen a tetején.

forró sütőben kicsit pirulósra sütni.

extra, ha van esetleg eltett 2-3 tojásfehérjéd, és azt keményre verve a tetejére kenni, és úgy sütni piroskásra.

2012. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!