Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Adnátok tanácsot? Mi a legegys...

Adnátok tanácsot? Mi a legegyszerűbb, de mégis mutatós süti?

Figyelt kérdés
Barátomat szeretném valami finom, de egyszerű sütivel meglepni. Nem tudok nagyon sütni, vagy is hát egyszerű dolgokat megsütök, Ilyeneket kérnék.
2012. máj. 9. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Akár mi lehet mutatós ha szépen díszíted.
2012. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Rákóczi túrós?

Esetleg gyümölcstorta?

2012. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
82%
Muffin szerintem nagyon egyszerű, rengetegféleképpen ízesítheted és kibontakoztathatod a kreativitásod is:D Muffin magában szép szerintem, de egyszerű díszíteni is. Sok sikert :))!
2012. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Süss 2 tojásból piskótát. (Ha nem tudsz receptet, priviben jelezd, s akkor dekára leírom a recepjét), kb. 20x 40 cm-es egyenes oldalú tepsiben süsd ki (a tepsi inkább kisebb legyen, mint nagyobb, mert akkor nagyon vékony lesz a tészta. a következő krémet tedd rá: 2 vaníliapudingot 4 deci tejjel főzz meg. lehűlésig kevergesd, ha lehűlt tegyél hozzá 20 deka porcukrot, 20 deka Ráma margarint, kevés rumaromát és keverd ki. Ezt simítsd el a piskótalapon és szórd meg kakaóporral.

Egyszerű, jól néz ki, nálunk mindig nyomtalanul eltűnik.

2012. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
gyümölcstorta nagyon egyszerű. ha formád és érdekel szívesen leírom.
2012. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek :) Valami sziv alakut szeretnek :))
2012. máj. 9. 20:33
 7/11 anonim válasza:
82%

3. vagyok, még mindig maradok a muffinnál:D : [link]


Igaz, az alja kicsit kerek, úgyhogy szerintem a 2 alsó oldalára is tehetsz 1-1 ilyen kis követ:))

2012. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Moira-88 ***** válasza:
87%
Süss muffint, a legegyszerűbb süti és úgy díszíted ahogyan akarod! Sok sikert hozzá!
2012. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha van szív alakú sütiszaggatód, azzal csináld meg ezt: [link]
2012. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Vegyél szív alakú kapcsos tortaformát és ugyanezt megcsinálhatod abban is. Így nemcsak egyszerűen süti, hanem mindjárt torta is. A tortaforma ára nem kidobott pénz. Gyerekeknek, szülőknek ünnepi alkalmakra nagy örömet lehet a torta formájú sütivel szerezni.
2012. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!