Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lehet, ha nem szárított...

Mi lehet, ha nem szárított gyümölcs?

Figyelt kérdés

Vettem nem rég ilyen zabpelyhes csók nevű dolgot. Valami aszalt gyümölcs szerűség van benne, de vagy nem az, vagy csak én nem találom, hogy pontosan mi lehet. Ilyen sárga, piros és zöld szabályos kis kockák. Mi lehet ez? És hol lehet kapni? Egy hasonlót találtam, papaya kockák, de az csak sárga.

Köszönöm!


2012. máj. 14. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Tescoban lehet ilyen gyümölcsmixet kapni.
2012. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kandírozott papaya-, és ananászkockák gondolom
2012. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Na most legalább találtam pár képet arra, hogy mire gondolok:

[link]


De hogy hol lehet kandírozott gyümölcsöt kapni, az nekem magas. A neten nem találom, megnéztem már több boltban, nem volt. (ilyen meg pláne nem) :(

2012. máj. 14. 23:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Tényleg a Tescoban lehet kapni. (Talán sárga zacskóban, de erre nem mernék megesküdni.)
2012. máj. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerű gyümölcszselé is. /Esetleg lemosod róla a külső cukorbevonatot./
2012. máj. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem ezek csak gyümölcsízű, színezett, zselékockák. Viszont elég sok helyen láttam aszalt gyümölcskeveréket, szerintem azokkal többre mész.
2012. máj. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden nagyobb élelmiszer boltban kaphatók a kondírozott gyümölcsök. A BIO polcokon keresd.
2012. máj. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is a Tesco külső üzletsorán van ilyen árus, minden istenagarát árul aszalva, szárítva, kandírozva. pont ilyen színes papayakockát szoktam venni a karácsonyi muffinba, de külön van zöld-piros-sárga. én vegyesen szoktam kérni.ja és még a városi piacon is van egy ilyen üzlet.

Biztos rátalálsz nálatok is valahol.

2012. máj. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél az nem szárított vagy kandírozott gyümölcs, hanem sima zselékocka.
2012. máj. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mit találtaaam:

[link]

Közel járunk a megoldáshoz? :)

2012. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!